Farsi | English


.


در ديدار با ملي پوشان تكواندو
افشارزاده : نظم و اخلاق از عوامل موفقيت تكواندو محسوب مي شود

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكوارندو ؛ بهرام افشارزاده به همراه سيد محمد پولادگر (رئيس فدراسيون) ، غلامحسن ذوالقدري (دبير )، زهرا سروي (سرپرست بانوان )و اصغر رحيمي( نماينده كميته ملي المپيك در تكواندو)  در ابتدا برسر تمرينات بدنسازي تيم ملي تكواندو آقايان حاضر شد و مورد استقبال ملي پوشان نيز قرار گرفت. در ابتداي اين ديدار دوستانه رضا  مهماندوست (سر مربي ) گزارشي از عملكرد تكواندو كاران و نحوه آماده سازي آنها ارائه كرد و در ادامه افشارزاده خطاب به  ملي پوشان گفت : از اينكه در ميان قهرمانان و مدال آوران تكواندو كشور هستم، بسيار خوشحالم چون توانستيد با تلاش مضاعف و انگيزه بالا ركورد كسب سهميه المپيك را در باكو شكسته و افتخاري بزرگ براي كشور بدست بياوريد و همين باعث شده كه براي تكواندو ارزش زيادي قائل باشم چون با در اختيار داشتن ملي پوشان با انگيزه و مربيان سطح بالاي دنيا و البته مديريت موفق در فدراسيون به بهترين نتايج ممكن دست كنيد .

وي ادامه داد: شرايط تكواندو به گونه اي است كه مردم انتظار زيادي را از تيم ملي دارند و معتقدم با اين فضاي مطلوبي كه فدراسيون براي شما ايجاد كرده بدون شك مي توانيد اين روند صعودي را با سرعت دوچندان دنبال كنيد و بايد تأكيد كنم كه پولادگر با تلاش و برنامه ريزي توانسته است بهترين فضا را براي تكواندوايجاد كند و معتقدم كه از مهمترين دلايل موفقيت در فدراسيون تكواندو ايجاد نظم و اخلاق است و اگر اين دو عامل وجود نداشته باشد، دسترسي به موفقيت و پيروزي نيز امكان پذير نخواهد شد و اطمينان داشته باشيد كه با همين انسجام و اعتقادات مثبتي كه ايجاد شده مي توانيم در تمامي رقابتهاي آينده به نتايج دلخواه دست پيدا كنيم .

افشارزاده در پايان ديدار از تيم ملي تكواندو اظهار داشت: تكواندو از جمله رشته هاي موفق و مدال آور در المپيك محسوب مي شود به همين دليل كميته ملي المپيك حمايتهاي لازم را براي دستيابي به اهداف  مورد نظر انجام خواهد داد و در اين خصوص از هيچ تلاشي كوتاهي نخواهيم كرد .

اما بعد از ديدار با ملي پوشان و آشنايي با وضعيت فعلي و برنامه هاي آينده ، بهرام افشارزاده به سر تمرينات تيم ملي تكواندو بانوان حاضر شد كه البته آنها به همراه تيم نوجوانان كه عازم مسابقات غرب آسيا در اربيل بود ، روند آماده سازي خود را زير نظر سر مربي كره اي دنبال مي كردند .

در ابتداي اين ديدار نيز سيد محمد پولادگر ، رئيس فدراسيون تكواندو گزارشي از عملكرد بانوان ارائه كرد و گفت : بين تيمهاي آقايان و بانوان هيچ تفاوتي قائل نشديم و هر دو از امكانات مساوي برخوردار هستند و سعي مي كنيم با كار شبانه روزي و استفاده از اين سر مربي كره اي بتوانيم در مسابقات تايلند سهميه المپيك را تصاحب كرده و در بخش بانوان نيز نماينده اي را در المپيك داشته باشيم كه اطمينان دارم با كمي تلاش و تمركز روي تمرينات رسيدن به اين هدف براي ما دور از دسترس نخواهد بود .

اما بعد از صحبت هاي رئيس فدراسيون تكواندو در ادامه افشارزاده خطاب به ملي پوشان بانوان نيز افزود : از اينكه فدراسيون تكواندو داراي چنين امكاناتي است احساس خوبي دارم و شما ملي پوشان مي توانيد با چنين فضاي ايده آلي و به دور از تمامي حواشي فقط روي روند آماده سازي خود تمركز كنيد و از تيم آقايان  هم عقب نباشيد .

وي در ادامه افزود : ساير كشورها در تكواندو سرمايه گذاري وسيعي را انجام داده اند و حتي براي تيمهاي ملي بانوان خود از مربيان مرد استفاده مي كنند، ولي با شناختي كه از اين سر مربي كره اي دارم با كمي برنامه ريزي و تلاش مي توانيم مجوز حضور در المپيك 2012 لندن را تصاحب كنيم و اميدوارم كه شاهد موفقيت ملي پوشان تكواندو باشيم اما نكته اي كه برايم بسيار با اهميت و جالب بود اين نظم و فضاي ايده آلي است كه در اختيار داريد و همين باعث موفقيت تكواندو مي شود .

افشارزاده در پايان عنوان كرد: بايد قدر اين تلاشها و زحماتي كه فدراسيون متحمل شده را بدانيد و در مقابل حريفان مبارزات قابل قبولي را ارائه كنيد، البته به خوبي مي دانم كه كار بسيار سختي را پيش رو داريم چون همه كشورها روي اين رشته المپيكي نظري خاص داشته و همه حريفان با اقتدار وارد شياپچانگ مي شوند اما  با قابليتهايي كه تكواندوكاران بانوان دارند حتماً امكان حضور در المپيك لندن را داريم و اميدوارم كه با اين مهم دست پيدا كنيم .

تاريخ  ارسال:چهار‌شنبه 16 شهريور 1390 - 14:48

کد:2642

تعداد بازديد: 1082 
آمار سايت
صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool