Farsi | English


 
   يكشنبه 8 اسفند 1395

کلام روز


ما زنده به لطف و رحمت زهرائیم / مامور برای خدمت زهرائیم

روزی که تمام خلق حیران هستند / ما منتظر شفاعت زهرائیم

فدراسیون تکواندو ایام فاطمیه حضرت فاطمه (س) را تسلیت می گوید


تبلیغات


       

هفته دوم لیگ دختران استان لرستان برگزار شد



شناسه خبر: 18170   دوشنبه 24 آبان 1395 - 09:51

رقابت‌هاي هفته دوم لیگ دختران استان لرستان در سه رده‌سني شکوفه‌ها، خردسالان و نونهالان با حضور 150 تكواندوكار برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسيون تكواندو و به نقل از هيات تكواندوي استان لرستان، ديدارهاي هفته دوم ليگ شكوفه‌ها، خردسالان و نونهالان با حضور 150 تكواندوكار از 9 استان در دو رده‌ كمربندي (سبز و آبی) و (قرمز و مشکی) برگزار شد و اين رقابت‌ها تا پايان بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

در پايان هفته دوم ليگ شكوفه‌ها در رده كمربند قرمز و مشكي، تيم‌هاي خرم آباد، دورود و رومشگان به ترتيب در جايگاه اول تا سوم قرار گرقتند.

هفته دوم///

وزن سوم:
1- ساغر بیرانوند (خرم آباد)

وزن چهارم:
1- محدثه عالی‌زاده (خرم آباد)
2- ساحل امرایی (رومشگان)
3- انیس مهراب مقدم (خرم آباد)

وزن پنجم:
1- حنان مهرزاده (خرم آباد)
2- مهدیه آشتابی (دورود)
3- نسا محمود نیا (خرم آباد)

وزن ششم:
1- فاطمه صادقی (خرم آباد)
2- مریم شاهیوند (خرم آباد)
3- هانیه اندیشه (خرم آباد)

وزن هفتم:
1- هدیه خلیفه (خرم آباد)
2- نسترن پرور (دورود)
3- مهدیه مارابی (خرم آباد)

وزن هشتم:
1- رضوان سلیمی (خرم اباد)
2- آریانا ولی نژاد (خرم آباد)
3- حدیث آزادی خواه (خرم آباد)

وزن دهم:
1- فاطمه فرخ پور (خرم آباد)


در رده كمربندي زرد، سبز و آبي نيز تيم‌هاي دورود، خرم آباد و بسیج آنژیو جراحی قلب بروجرد (پل دختر) در جايگاه اول تا سوم ايستادند.

وزن اول:
1- ریحانه خجسته (پل دختر)

وزن دوم:
1- نرجس پاپی (بروجرد)
2- ثنا دلیری (خرم آباد)
3- آرمیتا جوادی (پل دختر)

وزن سوم:
1- هستی درفشی (بروجرد)
2- ساراکاظمی (خرم آباد)
3- فاطمه گنجی (پل دختر)

وزن چهارم:
1- آریانا یزدان پناه (خرم آباد)
2- حنانه ضیایی فر (دورود)
3- فاطمه زهرا زیدی جودکی (پل دختر)

وزن پنجم:
1- آناهیتا خوشناموند (کوهدشت)
2- سارینا بیرانوند (خرم آباد)
3- عسل کردي (بروجرد)

وزن ششم:
1- پرنیا بوالحسنی (دورود)
2- نگار لیریایی (دورود)
3- مهیا بازگیر (خرم آباد)

وزن هفتم:
1- یسنا ماهروبختیاری (دورود)
2- فاطمه حقی (پل دختر)
3- ثنا یوسفوند (رومشگان)

وزن هشتم:
1- صدیقه بیرانوند (خرم آباد)

وزن نهم:
1- مبینا دالوند (دورود)

در پايان هفته دوم ليگ خردسالان و در رده كمربندي زرد، سبز و آبی، تيم ‌هاي خرم آباد، دورود و رومشگان در جايگاه اول تا سوم جاي گرفتند.

وزن اول:
1- آیدا نظری (خرم آباد)
2- نازیلا نقدی سپهوند (خرم آباد)
3- مهدیه بارانی (خرم آباد)

وزن دوم:
1- فاطمه دارایی (خرم آباد)
2- نیلوفر عالی پور (خرم آباد)
3- هستی خیری (خرم آباد)

وزن سوم:
1- فائزه هراتی (خرم آباد)
2- فاطمه شمس (خرم آباد)
3- اسما طولابی (خرم اباد)

وزن چهارم:
1- رومینا بازوند (رومشگان)
2- زهرا رحیمی (دورود)
3- یاسمن زمانی (خرم آباد)

وزن پنجم:
1- ثنا باقری پور (خرم آباد)
2- نسا خجسته (پل دختر)

وزن ششم:
1- کسا موسوی (دورود)
2- مینا پروانه (خرم آباد)
3- کیانا سپهوند (خرم آباد)

وزن هفتم:
1- مطهره محمدی (خرم آباد)
2- غزل رحمتی (دورود)

وزن هشتم:
1- ستایش بهاروند (خرم آباد)
2- کیمیا جودکی (خرم آباد)
3- ثنا حسین پور (خرم آباد)

وزن نهم:
1- ستایش موحدی (خرم آباد)
2- راضیه مرادی (خرم آباد)

وزن دهم:
1- غزل شادمهر (خرم آباد)
2- پریا امینی (خرم آباد)
3- ساغر سالاروند (دورود)

در رده كمربندي قرمز و مشکی نيز ازنا و الیگودرز در رده اول و دوم ايستادند.

وزن اول:
1- ریحانه نصیری (ازنا)

وزن دوم:
1- معصومه ذلقی (الیگودرز)
2- محدثه متاعی (ازنا)

وزن سوم:
1- شکیبا رضایی (ازنا)

در پايان هفته دوم ليگ نونهالان در رده كمربند قرمز و مشکی، تيم‌هاي خرم آباد، ازنا و بروجرد (الیگودرز) در رتبه اول تا سوم جدول رده‌بندي قرار گرفتند.

وزن اول:
1- زهره آروانه (خرم آباد)
2- ماندانا نعمتی (خرم آباد)
3- مهدیس پارسا (بروجرد)

وزن دوم:
1- نسا سپهری (خرم آباد)
2- ستایش گیوه کی (خرم آباد)

وزن سوم:
1- سنا پورهاشمی (خرم آباد)
2- ستایش حسینی (بروجرد)
3- کیمیا رحمان پور (کوهدشت)

وزن چهارم:
1- تارا امیری زاده (خرم آباد)
2- پریسا جیریایی (ازنا)
3- نیایش حسینی (بروجرد)

وزن پنجم:
1- مهشید بابا بیگ (خرم آباد)
2- ساینا مهردوست (خرم آباد)
3- حنانه وارسته (ازنا)

وزن ششم:
1- ستایش ماهرو بختیاری (خرم آباد)
2- فاطمه بهرامی (بروجرد)

وزن هفتم:
1- ستایش ذلقی (الیگودرز)
2- مبینا پورحسن زاده (بروجرد)

وزن هشتم:
1- نسترن فتحی (خرم آباد)
2- آیناز توپچی (بروجرد)
3- ریحانه ادیب (بروجرد)

وزن نهم:
1- حدیث پیروز (ازنا)

وزن دهم:
1- نادیا پازیاری (ازنا)
2- ستاره افشار(خرم آباد)

در رده‌كمربندي قرمز و مشكي نيز تيم‌هاي خرم آباد، الیگودرز و ازنا (کوهدشت) نيز به ترتيب در رده اول تا سوم جدول رده‌بندي جاي گرفتند.

وزن اول:
1- مهدیه رهسپار (خرم آباد)

وزن دوم:
1- پردیس سلطانی (الیگودرز)

وزن سوم:
1- فاطمه حیدری (خرم آباد)
2- یاسمن جعفری (نورآباد)
3- مهسا سعدی فر (خرم آباد)

وزن چهارم:
1- نسترن فتحی (خرم آباد)
2- سارینا شاکرمی (کوهدشت)

وزن پنجم:
1- نرگس لک (ازنا)
2- هدیه سرلک (الیگودرز)
3- اسما لک (خرم آباد)

وزن ششم:
1- شیدا رحمانی (کوهدشت)
2- آناهیتا باقری (الیگودرز)
3- شیوا علیمرادی (الیگودرز)

وزن هفتم:
1- سوگند افشار (ازنا)
2- حدیث ازادی خواه (خرم آباد)
3- نازنین رمضانی (خرم آباد)

وزن دهم:
2- پگاه عسگری (الیگودرز)
1- نگین پولادوند (ازنا)



تاريخ  ارسال:دوشنبه 24 آبان 1395 - 09:51

تعداد بازديد: 2

کد:18170-1395




 اخبار مرتبط:





  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام و نام خانوادگی :
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


 


    امكانات


روز شمار وقایع مهم تکواندو


رويداد پيش رو


گفت و گو


یادداشت


گزارش




صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool