سه شنبه 3 خرداد 1401

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


تبلیغات



       

نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا 2019 – کیش؛
نتایج کامل رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا



شناسه خبر: 108940   سه شنبه 7 اسفند 1397 - 10:16

نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از صبح امروز (سه شنبه – 7 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش در حال برگزاری است که نتایج کسب شده در این روز اعلام شد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از ساعت 9:30 صبح امروز (سه‌شنبه - 7 اسفندماه) با حضور 77 تکواندوکار در قالب 11 تیم از کشورهای ایران (3 تیم/ شهرداری ورامین - دانشگاه آزاداسلامی - لوازم خانگی کن)، پاکستان (2 تیم/ الف و ب)، عراق (2 تیم/ پلیس - البصره)، عمان (2 تیم/ مجان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه (2 تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز شد.

این دوره از رقابت‌ها در 8 وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم و طی یک روز پیگیری می‌شود که نتایج کسب شده مسابقات به شرح ذیل است:

وزن 54- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی)- استراحت
احمد سعید الخفاجی (عراق - البصره) 9 - احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق - پلیس) 9 (برنده نماینده پلیس)
شاه زیب خان (پاکستان - سبز) 42 - طاهیر علی (پاکستان - قرمز) 3
امیر ولی‌پور (ایران - لوازم خانگی کن) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
آرمین هادی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 28 - احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق - پلیس) یک
شاه زیب خان (پاکستان- سبز) 10 - امیر ولی‌پور (ایران - لوازم خانگی کن) 15

فینال///
آرمین هادی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 10 - امیر ولی‌پور (ایران - لوازم خانگی کن) صفر



وزن 58- کیلوگرم:


مرحله یک‌چهارم///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق - البصره) - استراحت
ابراهیم صفری (ایران - لوازم خانگی کن) 12 - محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 21
دلاور خان (پاکستان - سبز) یک - حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق - پلیس)20
هادی تیران ولی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) - استراحت


مرحله نیمه‌نهایی///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق - البصره) یک - محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 20
حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق - پلیس) 7 - هادی تیران ولی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 22

فینال///
محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 19 - هادی تیران ولی‌پور (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 9



وزن 63- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 13 -میلاد وطنی (عمان مجان) یک
حمیدرضا هادیان (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 11 - حسین العیدانی (عراق - پلیس) 2
محمود خان (پاکستان - سبز) 33 - توراب نساناه (سوریه) 15
حسین قاضی علی (عراق - البصره) یک - حامد اصغری (ایران - لوازم خانگی کن) 21

مرحله نیمه‌نهایی///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 17- حمیدرضا هادیان (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 11
محمود خان (پاکستان - سبز) 7 - حامد اصغری (ایران - لوازم خانگی کن) 21

فینال///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 13 - حامد اصغری (ایران - لوازم خانگی کن) 5



وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
میرهاشم حسینی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 29 - آریان محمدی (ایران -شهرداری ورامین) 8
سیدامید حسینی (عراق - پلیس) 20 - خالد سادکا (سوریه) صفر
مهدی یوسفی (عمان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) 26 - جبران اسدخان (پاکستان - قرمز) 5
ارسلان اسد (پاکستان - سبز) 3 - محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 23

مرحله نیمه‌نهایی///
میرهاشم حسینی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 18 - سیدامید حسینی (عراق - پلیس) 9
مهدی یوسفی (عمان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) 6 - محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 9

فینال///
میرهاشم حسینی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 22- محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 10



وزن 74- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
عرفان حیدری (ایران - لوازم خانگی کن) - استراحت
سیدحسین احسانی (ایران - تیم دانشگاه آزاد اسلامی) 24 - محمد خیرالله (سوریه - باشگاه ایگل) 4
محمدجبار رشید (عراق - پلیس) 18 - محمد اقبال (پاکستان- سبز) 21
علی محمد شیا (عراق - البصره) 2 - محمدحسین بزدانی (ایران - شهرداری ورامین) 22


مرحله نیمه‌نهایی///
عرفان حیدری (ایران - لوازم خانگی کن) 8 - سیدحسین احسانی (ایران - تیم دانشگاه آزاد اسلامی) 10
محمد اقبال (پاکستان- سبز) 3 - محمدحسین بزدانی (ایران - شهرداری ورامین) 23


فینال///
سیدحسین احسانی (ایران - تیم دانشگاه آزاد اسلامی) 5 - محمدحسین بزدانی (ایران - شهرداری ورامین) 8


وزن 80- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
عرفان ناظمی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) - استراحت
امیرمحمد قهرمانی (عراق - پلیس) 4 - کاشف نواز خان (پاکستان - سبز) یک
انوار الایثاری (عمان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) 2 - مهران برخورداری (ایران - لوازم خانگی کن) 16
امیرحسین امیدی (ایران - شهرداری ورامین) 13 - راب نواز (پاکستان - قرمز) 3

مرحله نیمه‌نهایی///
عرفان ناظمی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 9 - امیرمحمد قهرمانی (عراق - پلیس) 7
مهران برخورداری (ایران - لوازم خانگی کن) 18 - امیرحسین امیدی (ایران - شهرداری ورامین) یک

فینال///
عرفان ناظمی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 12 - مهران برخورداری (ایران - لوازم خانگی کن) 8



وزن 87- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
محمد کریم حسین (عراق - پلیس) - استراحت
آرش دباغ (عراق - البصره) 10 - سهیل محمدیان (ایران - لوازم خانگی کن) 8
فرشید شفیع خانی (عمان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) 18 - سید داوود شاه (پاکستان - سبز) صفر
پژمان مرادی (ایران - شهرداری ورامین) 8 - محمدرضا خانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 17

مرحله نیمه‌نهایی///
محمد کریم حسین (عراق - پلیس) 2 - آرش دباغ (عراق - البصره) 12
فرشید شفیع خانی (عمان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) 22 - محمدرضا خانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 24

فینال///
آرش دباغ (عراق - البصره) 11- محمدرضا خانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 12


وزن 87+ کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
سعید رجبی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 22 - محمدرضا اینانلو (ایران - لوازم خانگی کن) یک
سیداسماعیل شاه (پاکستان - سبز) 3 - ویسام دهیر (عراق - پلیس) 15
محمد سلامه (سوریه-باشگاه ایگل) یک - نظار بکداش (سوریه) 15
حسین قربان زاده (ایران - شهرداری ورامین) 7 - سیاوش فخرایی (عراق - البصره) 4

مرحله نیمه‌نهایی///
سعید رجبی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 9 - ویسام دهیر (عراق - پلیس) 5
نظار بکداش (سوریه) 8 - حسین قربان زاده (ایران - شهرداری ورامین) 10

فینال///
سعید رجبی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 16 - حسین قربان زاده (ایران - شهرداری ورامین) 3


گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌های آسيا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد.



تاريخ  ارسال:سه شنبه 7 اسفند 1397 - 10:16

کد:108940-1401




 اخبار مرتبط:





  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام و نام خانوادگی :
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


 


    امكانات


روز شمار وقایع مهم تکواندو


رويداد پيش رو


گفت و گو


یادداشت


گزارش




صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool